Drakiáda

21.10.2009 12:31
Podzimní drakiáda

18.10. v neděli se konala drakiáda, sraz byl u klubovny ve 14:00 hodin. Od klubovny se odcházelo na "KŘÉB". To je kopec, na kterém jsme pouštěli draky. Po příchodu na kopec jsme připravovali draky na první let. Bylo nás tam docela dost. Každý měl nějakého draka. Potom každý zkoušel, jestli poletí draci, ale vypadalo to, že ne. Nefoukal totiž vítr, jenom profukovalo ale i přesto nakonec draci vzlétly.  Jak jsme končili s létáním, tak bylo vyhlášení. Za nejlétavějšího draka vyhrál Ondra Šnevajs, za nejbarevnějšího Tygřice, za nejoryginálnějšího Kamila Vojtková, za nejhezčího potom Štěpánka Štefanová.......

Dostávali jsme za ceny čokolády, tatranky a samozřejmě diplomy. Ty byli krásně barevné a to byl konec naší drakiády.

Anička Marková

Fotky z drakiády