Víkendovka v Olomouci

03.11.2009 09:05
Víkendovka v Olomouci

Dne 30.10. jsme vyrazili do Olomouce.Sešli jsme se v pátek před klubovnou od které nás odvezli rodiče na nádraží v Senici na Hané.Když přijel vlak nasedli jsme do něj a s radostí jsme vyrazili do Olomouce.Na nádraží čekala Zdenka, která nás odvedla na ubytovnu.Po ubytování jsme měli svačinu po které jsme vyrazili na večerní procházku osvětlenou Olomoucí.Po procházce jsme šli na večeři kterou nám připravila naše kuchařka Terka.Po večeři jsme si šli zahrát turnaj v dámě.Pak jsme si ještě zahráli městečko Palermo.Nakonec dne jsme se pomodlili, zazpívali večerku a šli jsme spát.Druhý den ráno jsme po výborné snídani vyrazili na věž, ale někteří z nás šli hrát zápas v házené.Když jsme došli k Dómu, kde na nás čekal pan farář který nás ochotně vzal na věž.Cesta na věž byla docela dlouhá vyjít 447 schodů to dá práci, ale za to nás čekal krásný výhled na Olomouc a okolní krajinu.Po zdolání cesty dolů z věže jsme se šli podívat na kluky jak hrají házenou sice jsme stihly už jen druhý poločas , ale i tak to stálo za to.Potom jsme šli zpátky na ubytovnu kde jsme měli výborný oběd.Po obědě byl odpolední klid.Potom následoval bazén na který jsme se všichni nesmírně těšili.Bazén si užil každý jak chtěl.Někteří plavali, někdo zas jezdil na tobogánu a někdo si seděl jen tak ve výřivce.Po bazénu jsme šli na večeři.Po večeri jsme se vydali do města do cukrárny.Po cukrárně jsme vyrazili zpátky na ubytovnu a šli jsme spát.V neděli ráno když jsme se sbudili museli jsme po sobě uklidit pokoj a sbalit si všechny věci a připravit se na cestu do kostela.Po kostele jsme se rozloučili a šli jsme na autobus který nás dovezl až do Seničky....

Barča Hrachovinová

fotky z víkendovky